Niniejszym publikujemy aktualny cennik urządzeń dystrybuowanych i redystrybuowanych przez IBSP na rok 2016.

Aktualne ceny (uwzględniające indywidualne rabaty) oraz stany magazynowe - dostępne są po zalogowaniu się na Panel Integratora (w celu utworzenia konta, prosimy o kontakt z biurem IBSP.

W celu uzyskania indywidualnych warunków handlowych, prosimy o kontakt z biurem IBSP lub z ustalonym przedstawicielem handlowym.  

 W cenniku, dodatkowo, umieszczona jest lista zalegających na magazynie IBSP. Są to w większości urządzenia w pełni sprawne i atrakcyjne technicznie, które na skutek zmian asortymentu w historii działalności, pozostały na magazynie - a następnie były zastępowany aktualnie promowanymi produktami. 

Stan magazynowy tych urządzeń podlega ciągłej zmianie - dlatego zastrzegamy sobie możliwość wycofania oferty. W przypadku zainteresowania którymś z wymienionych produktów - prosimy o kontakt w celu ustalenia jego ceny sprzedaży. Zapewniamy że będzie ona atrakcyjna.

 Współpraca, odbywa się na zasadzie indywidualnych ustaleń między firmami oraz dbałością o dobro klienta. Obowiązują nas jednak ogólne warunki handlowe, które przedstawione są w poniższym dokumencie.

 Proszę też przyjąć do wiadomości, że cennik dotychczas obowiązujący z 2012 roku, przestaje być aktualny.

 W przypadku potrzeba przygotowania kompleksowej, specjalnej oferty na dostawę urządzeń lub wykonanie kompletnego projektu - prosimy o kontakt z biurem IBSP lub z państwa przedstawicielem handlowym w naszej firmie.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Intelligent Building Systems Poland (IBSP) działa na polskim rynku od 1992 roku.
Nasz zespół to doświadczeni inżynierowie, związani z branżą automatyki od wielu lat.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, każdorazowo dopasowując naszą ofertę do Jego potrzeb.
Cały czas uzupełniamy ofertę aby dostosować ją do rosnących wymagań Klientów oraz postępującego rozwoju technologicznego w naszej branży.
Oferta IBSP:

  • kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, wdrażania i integracji systemów BMS i telemetrii,
  • automatyka budynków,
  • obsługa serwisowa,
  • wykonawstwo instalacji elektrycznych,
  • wykonawstwo instalacji niskoprądowych,
  • prefabrykacja szaf sterowniczych i elektrycznych. 

 

W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka,

Działanie 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B" przyznano firmie „INTELLIGENT BUILDING SYSTEMS POLAND” Sp. z o.o. dofinansowanie na realizację projektu:

„Wdrożenie systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych z Partnerami”

Numer projektu: WND-POIG.08.02.00-02-083/14

„Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013”

"Dotacje na innowacje" - "Inwestujemy w przyszłość"