Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie realizacji systemów telemetrycznych. Posiadamy bogate doświadczenie realizacji systemów zdalnych odczytów dla rozproszonych układów węzłów ciepła. Realizujemy systemy zdalnego dostępu do pojedynczych jak i sieci sterowników. Integrujemy sterowniki, liczniki ciepła, energii. Konfigurujemy i utrzymujemy połączenia internetowe, GPRS, komunikację SMS, e-mail. Zapewniają klientowi pełen zakres możliwości komunikacji z jego instalacją.

Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie realizacji systemów BMS dla dostarczanych systemów automatyki oraz systemów automatyki obcej, wg zlecenia zamawiającego.

Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie serwisu układów automatyki HVAC (w tym węzłów ciepła). Realizujemy okresowe przeglądy układów, prace naprawcze, pomiary, ekspertyzy i diagnozy w ramach usług po-posprzedażowych ale także systemów obcych.

Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie serwisu i naprawy urządzeń automatyki takich jak sterowniki, siłowniki i inne.

Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie montaży obiektowych realizowanych systemów automatyki, ale także montaży na zlecenie. 

 

Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie prefabrykacji szaf zasilających i sterowniczych.

 

Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie programowania sterowników. Programujemy sterowniki przez nas dystrybuowane - Eliwell Free a także, nadążając za oczekiwaniami firm zewnętrznych, w kompleksowej realizacji projektów podejmujemy się programowania sterowników innych producentów.

Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie realizacji kompletnych projektów systemów automatyk, instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o. realizuje projekty automatyki budynkowej, instalacji niskoprądowych oraz instalacji elektrycznych na terenie całego kraju.

Firma IBSP dysponuje zapleczem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, zespołami montażystów obiektowych i warsztatem prefabrykacją szaf elektrycznych i sterowniczych.