Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie programowania sterowników. Programujemy sterowniki przez nas dystrybuowane - Eliwell Free a także, nadążając za oczekiwaniami firm zewnętrznych, w kompleksowej realizacji projektów podejmujemy się programowania sterowników innych producentów.

 

Projekty przez nas realizowane, w zakresie systemów HVAC, staramy się realizować wykorzystując sterowniki swobodnie programowalne Eliwell Free. Są to sterowniki posiadające bardzo profesjonalne narzędzia programowani, duże możliwości sprzętowe i szereg funkcji przydatnych w aplikacjach związanych regulacją w systemach wentylacyjnych, grzewczych i chłodniczych. Sterowniki te programuje się w językach zgodnych z normą IEC61131-3, dzięki temu uzyskuje się pewien standard, przejrzystość a nawet przenośność programów. Dominujące w tych systemach sygnały ciągłe, są w prosty sposób przekazywane pomiędzy blokami funkcyjnymi a obszerność pamięci wewnętrznej pozwala na tworzenie aplikacji bez zbędnego ograniczania ilości zmiennych, parametrów czy wielkości programu.

Rozumiejąc jednak potrzeby firm oraz zakładów produkcyjnych w zakresie ujednolicenia systemów sterowania w zakładzie lub sieci przedsiębiorstw, jesteśmy otwarci do realizacji zadań z wykorzystaniem sterowników innych producentó. 

Zespół automatyków - programistów, podejmie się stworzenia aplikacji na dowolnych sterownikach, w zakresie opłacalności wdrożenia (uwzględniając kosztu oprogramowania narzędziowego).

 

Przez lata realizacji projektów, uzyskaliśmy narzędzia, wiedzę i doświadczenie w programowaniu sterowników następujących producentów:

  • Eliwell (Free, XT Pro),
  • Satchwell/Invensys (MNN, MNL),
  • Siemens (S7-300, S7-1200),
  • Wago,
  • Controll Application Ltd. (UniSense, SuperBrain).