Niniejszym publikujemy aktualny cennik urządzeń dystrybuowanych i redystrybuowanych przez IBSP na rok 2016.

Aktualne ceny (uwzględniające indywidualne rabaty) oraz stany magazynowe - dostępne są po zalogowaniu się na Panel Integratora (w celu utworzenia konta, prosimy o kontakt z biurem IBSP.

W celu uzyskania indywidualnych warunków handlowych, prosimy o kontakt z biurem IBSP lub z ustalonym przedstawicielem handlowym.  

 W cenniku, dodatkowo, umieszczona jest lista zalegających na magazynie IBSP. Są to w większości urządzenia w pełni sprawne i atrakcyjne technicznie, które na skutek zmian asortymentu w historii działalności, pozostały na magazynie - a następnie były zastępowany aktualnie promowanymi produktami. 

Stan magazynowy tych urządzeń podlega ciągłej zmianie - dlatego zastrzegamy sobie możliwość wycofania oferty. W przypadku zainteresowania którymś z wymienionych produktów - prosimy o kontakt w celu ustalenia jego ceny sprzedaży. Zapewniamy że będzie ona atrakcyjna.

 Współpraca, odbywa się na zasadzie indywidualnych ustaleń między firmami oraz dbałością o dobro klienta. Obowiązują nas jednak ogólne warunki handlowe, które przedstawione są w poniższym dokumencie.

 Proszę też przyjąć do wiadomości, że cennik dotychczas obowiązujący z 2012 roku, przestaje być aktualny.

 W przypadku potrzeba przygotowania kompleksowej, specjalnej oferty na dostawę urządzeń lub wykonanie kompletnego projektu - prosimy o kontakt z biurem IBSP lub z państwa przedstawicielem handlowym w naszej firmie.

 

Zapraszamy do współpracy.